محافظت از لطافت پوست با مایع دستشویی

فرمولاسیون تولید مایع دستشویی به گونه ای است که علاوه بر خاصیت شویندگی نرم کننده نیز می باشد. در حقیقت این محصول به طورکلی از دو قسمت تشکیل شده که یکی با آب و دیگری با چربی واکنش نشان می دهد. بنابراین می توانید با استفاده از مایع دستشویی علاوه بر این که از تمیزی و ضدعفونی شدن دست ها اطمینان حاصل کنید، نرمی و لطافت پوست را نیز به دست هایتان هدیه دهید.

تقریبا می توان گفت همه افراد در طول زندگی خود با مشکل خشکی پوست مواجه می شوند. خشکی پوست می تواند موجب پیری زود رس شده و چین و چروک را بر روی پوست ظاهر کند. یکی از راه های جلوگیری از این مشکل، دقت در انتخاب نوع مایع دستشویی است که در طول روز مرتبا مورد استفاده قرار می گیرد.با خرید مایع دستشویی با کیفیت می توانید پوست خود را جوان نگه داشته و لطافت آن را به خوبی حفظ نمایید.

کشتن باکتری های بیماری زا با مایع دستشویی

دست های ما در طول روز با سطوح مختلفی تماس پیدا می کنند که از لحاظ بهداشتی، پاکیزه نیستند. باکتری ها با چسبیدن به دست و انتقال آن از طریق دهان یا چشم منجر به بروز بیماری های سخت خواهد شد. باکتری های روی پوست دست با چشم غیر مصلح قابل تشخیص نیستند و لذا ممکن است ظاهر دست تمیز باشد اما به محض تماس با چشم احساس سوزش و خارش پدیدار شود. برای جلوگیری از این مشکلات به راحتی می توانید با خرید اینترنتی مایع دستشویی از فروشگاه چلیکا دست های خود را ضد عفونی کنید.

لازم به ذکر است کودکان بیش از بزرگسالان در معرض بیماری های باکتریایی هستند و عمده دلیل آن نیز عدم شستن دست ها پیش از خوراکی خوردنشان است. با آموزش کودکان می توانیم از بروز بسیاری بیماری های فرزندان دلبندمان جلوگیری کنیم. پیش از خوردن غذا تاکید داشته باشید تا دست ها با مایع دستشویی شسته و پاکیزه شوند. با همین کار بسیاری باکتری ها را از بین برده و سلامتی را تضمین کرده اید.

مایع دستشویی آتی با رایحه های مختلف

همان طور که اشاره شد، هدف اصلی استفاده از مایع دستشویی، پاکیزگی و ضدعفونی کردن دست ها می باشد. اما امروزه شاهد انواع مایع دستشویی ها با رایحه های مختلف هستیم. برخی از این رایحه ها تنها به صورت سلیقه ای انتخاب می شوند اما گاهی با توجه به جنس پوست دست ها باید نوع خاصی را خریداری کرد.

برند آتی امروزه با تنوع بالایی انواع مایع دستشویی با رایحه های مختلف را ارائه می نماید. برخی از محصولات بی نظیر این برند با رایحه های خوشایند عبارتند از:

مایع دستشویی با رایحه گیاهی که خاصیت جوان سازی پوست را دارند، مثل:

 

  • مایع دستشویی آتی با رایحه چای سبز

  • مایع دستشویی آتی با رایحه گل های صورتی

  • مایع دستشویی آتی با رایحه دریایی

 

مایع دستشویی با رایحه میوه ای که حاوی ویتامین بوده و پوست را تغذیه می کنند، مثل:

 

  • مایع دستشویی آتی با رایحه پرتقال

  • مایع دستشویی آتی با رایحه توت فرنگی

  • مایع دستشویی آتی با رایحه سیب

  • مایع دستشویی آتی با رایحه موز

  • مایع دستشویی آتی با رایحه لیمو

 

این محصولات در بسته بندی های مختلف برای مصارف متعدد طراحی شده اند. خرید مایع دستشویی آتی با رایحه دلخواه هم اینک در فروشگاه مواد غذایی چلیکا به صورت اینترنتی امکان پذیر است.

بهترین روش شستن دست ها

برای شستن دست ها باید بدانید که این کار به آن آسانی ها که فکر می کنیم نیست. آلودگی ها قادرند به گونه ای به پوست دست بچسبند که پس از شستن نیز به طور کامل از بین نروند. بنابراین بهتر است روش صحیح شستن دست ها را بیاموزیم. شستشوی دست ها مراحل مخصوصی دارد که به ترتیب به این صورت است: ابتدا باید دست ها را مرطوب و خیس کرد، بهتر است این کار با آب ولرم انجام گیرد. سپس باید دست ها با مقدار کافی از مایع دستشویی آغشته شوند. در این مرحله باید توجه داشته باشید پشت دست ها، فضای میان انگشتان، ناخن ها، کف دست و مچ دست به خوبی با مایع دستشویی شسته شوند. در پایان نیز مرحله آب کشی است که باید دقت داشت تمام نقاط دست به خوبی با آب شسته و تمیز شوند. در صورت لزوم بهتر است این مراحل تکرار شوند.