با پیشرفت روز به روز تکنولوژی و روند رو به رشد آن در دهه اخیر روش‌های خرید و فروش کالاها یا حتی خدمات تغییرات اساسی داشته است.

در حال حاضر و در شرایط کنونی که اکثر افراد جامعه شاغل بوده و زمان برایشان بسیار با ارزش شده و حتی قابل ارزش‌گذاری با طلا نیست؛ زمان کمتری برای اوقات فراغت، ورزش ، مطالعه ، سفر و…. دارند ترجیحشان بر این است که زمان بیشتری را کنار دوستان و خانواده سپری کنند و برای خرید کردن به دنبال راه های ساده تر با اتلاف وقت کمتری هستند از همین رو روش های قدیمی و کهن  با تغییر الگوها و مدرن شدن  زندگی جای خودشان را به فروشگاه های اینترنتی داده اند.

فروشگاه اینترنتی چلیکا در راستای جلب اعتماد کاربران از دریافت‌کنندگان  نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت محسوب می‌شود و طبق این نماد متعهد به تمام وظایف و قوانین موجود در بازار اینترنتی جامعه است. همچنین مفتخر است در سال ۱۳۹۵ مجوز ثبت اختراع بازی هوش و مجوز بهداشت برای کالاهای مرتبط با کودک را دریافت نموده و از این رو در زمینه سرگرمی و کودک تخصص و تبحر کامل را به لطف ایزد الهی، تلاش های پرسنل مجموعه و از همه مهم تر اعتماد مشتریان عزیز کسب نماید.

یکی از اولویت های فروشگاه اینترنتی چلیکا ارائه بهترین و مفیدترین محتوا و اطلاعات فنی مورد نیاز کاربران است به همین دلیل تلاش کرده‌ایم تا طبق استانداردهای روز جهانی کامل‌ترین و جامع‌ترین توضیحات و اطلاعات در مورد کالاهای مورد نظر کاربران را در وب‌سایت چلیکا منتشر کنیم تا عزیزان بتوانند با دقت بالا و به سادگی کالای مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایند.

امروزه که برای تمامی کالاها بازار رقابتی در زمینه  قیمت و کیفیت وجود دارد؛ چلیکا همواره در تلاش است که با هدف تولید و تامین بهترین و مطلوب‌ترین و در عین حال با مناسب‌ترین قیمت کالاهای مورد نیاز کاربران را عرضه کند.

تیم فنی وب سایت چلیکا شبانه روز در تلاش است تا با کیفیت‌ترین، به‌روزترین و بهترین سرویس‌های وب را برای تسهیل فرایند بررسی، مقایسه، انتخاب و خرید را برای کاربران خود فراهم کند و هیچگاه از شنیدن نظرات و پیشنهادات شما عزیزان برای بهتر و سریع‌تر شدن روند خرید کالاها خسته نخواهند شد.